KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10836344

nr 1083 6344

Kristian Krokfors

(f. 1952), Finland

Oljemålning, Kristian Krokfors (f. 1952), Andalusiska olivträd, -97, signerad, olja på duk, 100x150 cm

Kondition: duken tryckskadad

Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.

måndag 16 januari 2017
kl 20:23:53

Kristian Krokfors

Läs mer om Kristian Krokfors